چرا خرید از آی فودز

آی فودز یک مارکت تخصصی است که سعی دارد بستری فراهم کند تا افرادی که در صنعت غذا مشغول به فعالیت هستند بتوانند تمامی نیازهای خود را براحتی از طریق آی فودز مرتفع کنند.

آی فودز در یک سال اول فعالیت خود توانسته است به حدود دو هزار مشتری ارائه خدمات نماید. این تجربه عالی باعث شده است هر روز به فکر ارتقای خود باشیم تا بتوانیم به بهترین نحو به همکاران عزیزمان در صنعت غذای کشور خدمت رسانی کنیم.

مزایای خرید شما از آی فودز:

 

در کمترین زمان خرید کنید: 

از آنجا که آی فودز فقط بر روی محصولات و خدمات مرتبط با صنایع غذایی تمرکز دارد، شما می توانید با قرار گرفتن در فضای سایت، محصولات مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید. همچنین سایت قابلیت این را دارد که محصولات مرتبط با محصول مد نظر شما را در صفحه محصول به شما نمایش دهد. بنابراین براحتی می توانید با سرعت زیاد انواع محصولات مشابه را بررسی کرده و محصول مناسب خود را برای خرید انتخاب کنید.

ارائه اطلاعات جامع و شفاف:

ما در آی فودز سعی می کنیم که تمامی اطلاعات واقعی درباره محصولاتی که روی سایت قرار می گیرند را جهت شفاف سازی منتشر کنیم. اطلاعاتی که در صفحه محصولات منتشر می شوند صرفاً اطلاعات ارائه شده تامین کنننده نیست، بلکه سعی شده است اطلاعات حاصل از کارشناسی تخصصی و تجربه مشتریان قبلی نیز در محتوای محصولات آورده شود.

مشاهده نظرات مشتریان قبلی :

آی فودز این امکان را دارد که مشتریان بتوانند نظرات خود را در مورد کالای خریداری شده در وبسایت منتشر کنند. بنابراین شما می توانید از تجربه دیگران جهت خرید مطمئن خود استفاده کنید.

مشاوره تخصصی :

تجربه کارشناسان آی فودز بدلیل هزاران فروش  موفق قابل اعتماد است. بنابراین می توانید قبل از خرید محصولات از مشاوره تخصصی ما استفاده کنید.

خرید امن:

هنگامی که شما از آی فودز خرید می کنید خیالتان راحت است که محصول بسلامت بدست شما می رسد. در غیر اینصورت می توانید تا 24 ساعت پس از تحویل محصول با اطلاع از عیوب احتمالی کالا آن را مرجوع کرده و یک محصول سالم را دریافت نمایید.

نحوه خرید از آی فودز:

شما می توانید سفارشات خود را از طریق وبسایت آی فودز یا واتساپ و یا اینستاگرام ثبت نمایید. البته توصیه قطعی و اکید ما ثبت سفارش روی سایت است. در ادامه دلایل اینکه تاکید می کنیم که حتما از روی سایت خرید کنید آورده شده است:

مزیت های ثبت سفارش روی سایت آی فودز:

سرعت بالا :

با ثبت سفارش از طریق سایت در وقت خود صرفه جویی کنید. این راه آسانترین و سریعترین راه برای ثبت سفارشات شماست.

امکان پیگیری سفارشات در پنل کاربری :

در صورتی که از طریق سایت ابتدا ثبت نام و سپس سفارش خود را ثبت کرده باشید براحتی می توانید هر لحظه که خواستید وضعیت سفارش خود را از پنل کاربریتان بررسی نمایید.

امکان استفاده از پشتیبانی سیستمی :

بسیاری از محصولات آی فودز دارای گارانتی و پشتیبانی تخصصی است. این نوع پشتیبانی در آی فودز فقط از طریق سیستم پشتیبانی اختصاصی آی فودز انجام می پذیرد که پیش نیاز اولیه آن ابتدا ثبت نام و سپس ثبت سفارش از طریق سایت است.

امکان شرکت در پروموشن های مخصوص کاربران آی فودز:

گاهاً برخی تخفیفات ویژه در آی فودز فعال می شود که فقط کسانی می توانند از آن تخفیفات استفاده کنند که قبلا از طریق سایت ثبت نام و ثبت سفارش کرده باشند. برای مثال ممکن است برای تمام کسانی که یک محصول خاص را از طریق سایت آی فودز خریداری کرده باشند، یک محصول مکمل با تخفیف استثنایی فعال شود. بنابراین کسانی که از طریق سایت ثبت سفارش نکرده باشند نخواهند توانست از آن تخفیف استفاده کنند.

قابلیت مشاهده آرشیو سفارشات و دریافت فاکتور:

اگر در سایت ثبت نام و ثبت سفارش کرده باشید هر زمان تمایل داشته باشید می توانید سفارشات قبلی خود را مشاهده کرده و فاکتور آنها را از پنل کاربریتان دریافت نمایید.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.