اولین مارکت پلیس تخصصی صنایع غذایی کشور با نام تجاری آی فودز راه اندازی شد

اولین مارکت پلیس تخصصی صنایع غذایی کشور با نام تجاری آی فودز راه اندازی شد

 

صنایع غذایی کشور از جمله صنایع قدرتمندی است که توانسته است با کمترین آسیب نسبت به سایر صنایع در زمان تحریم به حیات خود ادامه دهد. حجم قابل توجهی از معاملات روزانه در کشور به معاملات مربوط به این شاخه از صنعت وابسته است.

بحمدالله پس از انقلاب اسلامی این صنعت با وجود انواع تحریم هایی که علیه ایران اعمال شده است توانسته است رشد و پیشرفت قابل قبولی را از خود ارائه دهد. هم اکنون مردم ایران می توانند محصولات غذایی با کیفیتی در حد کیفیت محصولات کشورهای توسعه یافته را در قفسه های هایپرمارکت های کشور خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند. اما جایگاه واقعی این صنعت هنوز هم از جایگاه کنونی فرسنگ ها فاصله دارد!

ظرفیت ها و پتانسیل کشاورزی و صنایع تبدیلی در ایران بسیار گسترده است. در سالهای گذشته تحقیقات بسیاری در دانشگاه های کشور برای ارتقای این پتانسیل ها انجام شده است. اما اثر بخشی آنها را در صنعت به ندرت می توان دید.

یکی دیگر از مشکلات بخش صنعت غذا، کمبود اطلاعات کافی در زمینه مواد اولیه و ماشین آلات و تجهیزات تولید و همچنین خدمات مربوط به صنایع غذایی است. به طوری که می توان گفت هر ساله اطلاعات بروز شده این صنعت تنها در نمایشگاه بین المللی آگروفود تهران قابل دسترسی است. عدم وجود یک دیتابیس خوب از اطلاعات افراد و محصولات شرکت های فعال در زمینه صنعت غذای کشور بشدت احساس می شود.

در راستای پوشاندن این خلاء هم اکنون اتفاق جدیدی در صنعت غذا در حال رخ دادن است. آی فودز نام پروژه استارت آپی است که قصد دارد به مرور اقدام به جمع آوری اطلاعات جامع مربوط به محصولات و خدمات در صنعت غذا و ارائه آنها از طریق فروش آنلاین نماید.

 

صحبت هایی از بنیانگذار آی فودز

مهندس محمد مکابر بنیانگذار آی فودز می گوید: با توجه به تجربه ای که خودم در بخش تولید و فروش صنعت غذا داشتم به عینه کمبود اطلاعات و نبود مرجع قابل اعتماد برای کسب اطلاعات مورد نیاز چه در رابطه با محصولات و خدمات و چه در رابطه با قیمت ها را مشاهده می کردم. بنابراین سعی کردیم که در قالب پروژه ای جامع این خلاء را رفته رفته پوشش دهیم.

هم اکنون پلتفرم آی فودز تست های ابتدایی را با موفقیت پشت سر گذاشته و آماده خدمت رسانی است. در مرحله ابتدایی با تعدادی از تامین کنندگان ماشین آلات و مواد اولیه قرارداد همکاری بسته شد. بنابراین در این مرحله برخی از دستگاه ها مثل انواع دستگاه سوسیس پر کن جهت تولیدات خانگی، فروشگاهی و کارخانه ای ، انواع دستگاه های کاتر سوسیس و کالباس، انواع دستگاه های یخ ساز، انواع دستگاه های پخت سوسیس و کالباس، انواع دستگاه های بسته بندی شرینک، انواع دستگاه های چرخ گوشت صنعتی، انواع دستگاه های میکسر صنایع غذایی، انواع دستگاه های تامبلر و مرینیتور و… در بخش عرضه دستگاه ها رونمایی شدند.

همچنین در بخش مواد اولیه صنایع غذایی انواع پودرهای استابیلایزر صنایع گوشت، انواع ادویه های سوسیس و کالباس و همچنین انواع پوشش سوسیس و کالباس طبیعی و مصنوعی جهت سفارش آنلاین در اختیار بازدید کنندگان قرار گرفته اند.

 

ifoods logo

 

امکانات آی فودز برای فعالان در عرصه صنایع غذایی کشور

آی فودز توانسته است امکاناتی را برای تولید کنندگان و بازرگانان انواع مواد اولیه و ماشین آلات صنایع غذایی و همچنین فرصتی را برای شرکت ها و افرادی که در این صنعت ارائه خدمات می کنند (مثل مشاوران، تولید کنندگان نرم افزار و… ) فراهم نماید.

اگر شما تولید کننده یا بازرگان مواد اولیه یا ماشین آلات صنایع غذایی هستید می توانید با امضای قرارداد همکاری با آی فودز، تمامی فرآیند دیجیتال مارکتینگ و فروش اینترنتی خود را با خیال آسوده به آی فودز بسپارید. آی فودز با دانش دیجیتال مارکتینگ خود قادر است شما و محصولات شما را به راحتی در دسترس مشتریانی قرار دهد که از طریق اینترنت به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند.

آی فودز در تمامی بستر هایی که امکان انجام عملیات دیجیتال مارکتینگ باشد وارد عمل شده است. تیم آی فودز همیشه سعی خواهد کرد که با بروزرسانی خود بصورت مستمر، بستری بی نظیر برای معرفی خدمات و محصولات شرکای تجاری خود باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت همکاری به عنوان تامین کننده کالا و خدمات، به وبسایت آی فودز مراجعه فرمایید.

 

چشم انداز آی فودز در آینده چیست؟

آی فودز در تلاش است که با ارائه خدماتی شایسته مشتریان، کار آنها را برای انتخاب و خرید انواع مواد اولیه، ماشین آلات و خدمات مرتبط با صنایع غذایی آسان کند.

امید است به یاری خداوند متعال و با همت تیم آی فودز که متشکل از جوانان و متخصصان صنعت غذای کشور هستند، این استارت آپ بتواند به اهداف خود مبنی بر ارائه اطلاعات شفاف و تسهیل خرید تخصصی در عرصه صنعت غذای کشور نائل آید.

 

 

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.