روش‌های پرداخت سفارشات در آی فودز

 

1- پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی

تمامی سفارشاتی که در آی فودز ثبت می شوند قابلیت پرداخت اینترنتی را دارند. برای استفاده از خدمات پرداخت آنلاین اینترنتی کافیست هنگامی که در حال ثبت سفارش خود هستید، گزینه پرداخت اینترنتی را انتخاب کنید و ثبت سفارش خود را تکمیل کنید. پس از ثبت سفارشاتی که به وسیله پرداخت اینترنتی ثبت شده اند بلافاصله عملیات پردازش و آماده سازی و ارسال انجام خواهد شد.  

– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم آی فودز می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید. 1- شماره 16 رقمی کارت این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است. 2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید. 3- کدCVV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌ها به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است. 4- تاریخ انقضا تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است.  

2- پرداخت کارت به کارت یا حواله بانکی

پرداخت کارت به کارت 

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت آی فودز را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی به وسیله اینترنت بانک یا همراه بانک استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت آی فودز به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است، چرا که پرداخت اینترنتی نیاز به تایید پرداخت بصورت دستی ندارد و آی فودز پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.   نکات: – در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد. – به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.  

پرداخت پایا و ساتنا 

در صورتی که مشتری بخواهد مبلغ سفارش خود را از طریق سیستم بانکی پایا یا ساتنا انجام دهد این امکان فراهم است. لازم به یادآوری است که این روش نیز همانند کارت به کارت مدت زمانی را جهت تایید پرداخت نیاز دارد و بعد از تایید پرداخت عملیات ارسال انجام خواهد شد.   اطلاعات حساب جهت کارت به کارت یا انواع انتقال بانکی   نام بانک: بانک ملت شماره کارت: 6104337376021745 شماره حساب: 8970177312 شماره شبا: IR120120000000008970177312 نام صاحب حساب: محمد مکابر
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.