تجهیزات تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری

تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری در ایران چند سال است که آغاز شده است. این کسب و کار سالهای زیادی است که در کشورهای اروپایی و امریکا در حال انجام شدن است. بطوری که برخی از قصابی های این کشورها اقدام به تولید این محصولات می کنند. اما در حال حاضر در کشور این نوع کسب و کار در مراحل ابتدایی خود و در حال گذراندن مراحل رشد است.

تجهیزات تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری

برای تولید سوسیس و کالباس فروشگاهی، بسته به میزان تولیدات و محصولات خود به دستگاه های مختلفی نیاز دارید. که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

چرخ گوشت

این دستگاه برای چرخ کردن انواع گوشت مورد استفاده در سوسیس و کالباس مورد استفاده قرار می گیرد. اگر میخواهید این دستگاه را به تازگی خرید کنید. بهتر است دستگاهی انتخاب کنید که قدرت موتور مناسبی داشته باشد. و دارای دور معکوس باشد. توجه داشته باشید که داشتن متعلقات مثل سوسیس پر کن برای تولید برخی محصولات به شما کمک خواهد کرد. همچنین با توجه به اینکه این دستگاه مرتبا در تولید مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین کیفیت این دستگاه باید خوب باشد. چرخ گوشت ها در ظرفیت های مختلفی تولید میگردند. که شما میتوانید چرخ گوشت صنعتی مورد مناسب خود را با توجه به حجم تولیدی که دارید انتخاب نمایید.

یخ خرد کن

در تولید سوسیس و کالباس نیاز به استفاده از یخ پودر شده داریم. در چنین مواقعی دو انتخاب وجود دارد که میتوانید دستگاه یخساز یا یخ خرد کن تهیه کنید. یخ خرد کن یا دستگاه پودر کننده یخ دستگاهی است که برای تبدیل قالب های یخ به پودر یخ مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از دستگاه یخ خرد کن نیاز است که ابتدا قالب یخ را داشته باشید. و سپس اپراتور آن را توسط دستگاه به یخ پودری تبدیل کند.

  • این دستگاه برای تولیدات تا 50 کیلوگرم در روز مناسب است و اگر ظرفیت تولید شما بیشتر از این مقدار است باید از دستگاه یخساز بهره بگیرید.

دستگاه یخ ساز 

استفاده از دستگاه یخساز برای تولید کنندگان سوسیس و کالباس فروشگاهی بسیار راحت تر است. دستگاه یخ ساز دارای سیستم سردکننده است. که می تواند آب با دمای محیط را در مدت زمان کمی به یخ تبدیل کند. مزیتی که دستگاه یخساز به نسبت یخ خرد کن دارد این است که شما دستگاه یخساز را در گوشه ای می گذارید. و آن را روشن می کنید. و دستگاه در کمال آرامش کار خود را انجام می دهد. و یخ به شما تحویل می دهد. اما دستگاه یخ خرد کن نیاز دارد که ابتدا یخ را داشته باشید. و سپس اپراتور آن را توسط دستگاه به یخ پودری تبدیل کند. برای تولیدات بالا استفاده از این دستگاه به جای یخ خرد کن توصیه میگردد.

غذا ساز صنعتی یا کاتر میکسر

این دستگاه برای تهیه خمیر سوسیس و کالباس از الزامات است. کاترمیکسر صنعتی دستگاهی قدرتمند برای مخلوط کردن و خرد کردن مواد اولیه صنایع غذایی به ویژه سوسیس و کالباس با بهترین کیفیت می باشد. شما به کمک کاترمیکسر قادر خواهید بود تا به راحتی و با سرعت بالا مواد اولیه تولیدات غذایی خود را آماده کنید. تنها کافی است که مواد خود را از قبیل گوشت و مرغ در داخل مخزن دستگاه ریخته و با روشن کردن دستگاه خرد کردن و مخلوط شدن را به تیغه های دستگاه بسپارید.

  • این دستگاه برای تولیدات تا 50 کیلوگرم در روز مناسب است و اگر ظرفیت تولید شما بیشتر از این مقدار است باید از دستگاه کاتر سوسیس و کالباس بهره بگیرید.

کاتر بشقابی سوسیس و کالباس

کاتر سوسیس و کالباس قلب تپنده یک کارگاه تولید سوسیس و کالباس با ظرفیت تولید بالا است. این دستگاه با استفاده از ضربه زدن چند تیغه بر بافت گوشت ، آنرا تبدیل به خمیر می کند. این دستگاه اصلی ترین دستگاه تولید کالباس و سوسیس های امولسیونی است. و برای تولید خمیر سوسیس و کالباس در ظرفیت های بالا مناسب است.

پرکن سوسیس و کالباس

پرکن فروشگاهی سوسیس و کالباس یکی از دستگاه های اصلی برای کارآفرینانی است که قصد تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری را دارند.

در واحد های تولیدی سوسیس و کالباس در حضور مشتری ابتدا میبایست خمیر پایه سوسیس و کالباس را با استفاده از دستگاه کاتر سوسیس و کالباس تهیه کرد. پس از تهیه خمیر میبایست آن را در پوشش های سوسیس و کالباس مناسب با محصول وارد نمود. برای این کار از دستگاه پرکن سوسیس و کالباس استفاده می شود.جهت تولیدات فروشگاهی می توان از دستگاه های سوسیس پر کن برقی دارای الکتروموتور و یا پرکن های دارای موتور هیدرولیک استفاده کرد.

دستگاه پخت سوسیس و کالباس

عملیات پخت یکی از فرآیند های اصلی در تولید محصولات است. پخت سوسیس و کالباس می تواند با استفاده از روش ها و دستگاه های متفاوتی برای پختن انجام شود. اما عمده ترین روش های پخت این محصولات، پختن به وسیله بخار و پخت به واسطه غوطه وری غرقابی است.

  • برای تولیدات بالا استفاده از دستگاه های دارای سیستم پخت بخار توصیه میشود.

تامبلر

تامبلر دستگاهی است که با استفاده از سیستم وکیوم و دمای پایین می تواند موجب جذب آب و ترد شدن بافت گوشت شده و همچنین وسیله ای برای مزه دار کردن (marinade) انواع گوشت با مصارف مختلف است. از دستگاه تامبلر برای تولید لقمه های نمایشی و تهیه کالباس استفاده میشود.

قیمت خط کامل تولید سوسیس و کالباس

قیمت خط تولید سوسیس و کالباس کاملا وابسته به حجم و ظرفیت تولید شما میباشد. برای حجم های تولید متفاوت دستگاه مختلف و با ظرفیت های متفاوتی استفاده میشوند. ما در وبسایت آِی فودز پکیج های پیشنهادی مخصوص خط تولید سوسیس و کالباس فروشگاهی و خط تولید سوسیس و کالباس خانگی تهیه کرده اییم که میتوانید از آنها دیدن نمایید.

همچنین میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه راه اندازی فروشگاه تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری با شماره 09919003511 تماس بگیرید.

فرمولاسیون تولید سوسیس و کالباس

فرمولاسیون در صنایع غذایی اهمیت زیادی دارد. در حقیقت فرمولاسیون محصولات به طور مستقیم کیفیت و قیمت تمام شده محصولات شما را تعیین میکند. مواد مصرفی شما قیمت محصول شما مشخص میکند. و یک فرمولاسیون حرفه ایی میتواند به شما در کاهش هزینه مواد مصرفی محصولات و همچنین بالا بردن کیفیت آن کمک شایانی کند. اگر قصد تولید محصولات با کیفیت و فروش بالا توصیه ما به شما استفاده از فرمولاسیون های تخصصی و کاربردی است. برای دریافت اطالاعات بیشتر و مشاوره رایگان در این زمینه با شماره 09919003511 تماس بگیرید.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.