راهنمایی خرید دستگاه آبگیری صنعتی
بروزرسانی در تاریخ

دستگاه آبگیری صنعتی ، دستگاهی کاربردی در زمینه فراوری مواد اولیه می باشد. دستگاه های آبگیری صنعتی با قدرت آبگیری زیاد و ظرفیت خوبی که دارند این امکان را فراهم می کنند تا بتوان حجم قابل ملاحظه ای از محصولات مختلف را در مدت زمان کمی آبگیری کرد. این دستگاه ها برای آبگیری محصولات متعددی مثل آبمیوه های مختلف، آبغوره، آبلیمو، آب انار، آب گوجه و …. بکار برده می شوند. این مقاله به شما در انتخاب و خرید دستگاه آبگیری مناسب کمک میکند.

دستگاه های آبگیری صنعتی چه کاربرد هایی دارند؟

آبگیری محصولات مختلف در گذشته با ابزارهای ابتدایی و با مشکلات زیادی مثل بهداشتی نبودن و سختی زیاد صورت می‌گرفت. اما با پیشرفت تکنولوژی و وجود انواع دستگاه های‌‌ آبگیری این امکان فراهم شد تا آبمیوه های مختلف به صورت بهداشتی و با بالاترین کیفیت تهیه شوند. این دستگاه ‌‌ها قادر هستند حجم زیادی از محصولات را در مدت زمان کوتاهی آبگیری کنند. دستگاه های آبگیری صنعتی می‌توانند برای کارخانه های تولید آبمیوه، کارگاه‌ها و آبمیوه فروشی ها، مکان های تفریحی، آشپزخانه های صنعتی، کافی شاپ ها و … بسیار مناسب باشند.

مشاهده کنید : لیست قیمت دستگاه آبگیری صنعتی

خرید دستگاه آبگیری صنعتی

کسب درآمد با دستگاه آبگیری صنعتی

این دستگاه ها تنوع زیادی داشته. و از کافی شاپ ها گرفته تا کارگاه های صنایع غذایی استفاده میشوند. از مزایای این کسب و کار ها، نیاز به سرمایه اولیه کم میباشد.

یکی از این دستگاه های پر طرفدار، دستگاه های آبغوره و آبلیمو گیری است. این دستگاه ها برای کسب و کارها، کارگاه‌ های صنعتی کوچک و راه اندازی آبمیوه فروشی ها مناسب هستند. طعم و مزه آبلیموی طبیعی بسیار بهتر از آبلیمو های کارخانه ای است. به همین دلیل تولید آبلیمو و آبغوره مشتری و سود اقتصادی خوبی دارد.

رب انار و رب گوجه نیز مانند آبلیمو از نیاز های هر خانه ایی هستند. و بسیاری از افراد خرید رب انار و رب گوجه های طبیعی و غیر کارخانه ایی را ترجیح میدهند. با استفاده از یک دستگاه آب گوجه گیری مناسب میتوان میزان زیادی آب گوجه را در زمان کوتاهی تهیه کرد. این دستگاه ها گاها با نام رب گوجه گیری نیز شناخته میشوند. اما برای تولید رب نیاز است پس از گرفتن آب گوجه توسط این دستگاه، آن را بپزیم تا غلیظ شود. تولید رب انار نیز به همین شیوه انجام میشود.

بهره گیری از آبمیوه های تازه بر سلامت بدن تاثیرات شگفت انگیزی دارد. و همین دلیل موجب شده تا استفاده از دستگاه های آبمیوه گیری نیز رشد چشم گیری داشته باشد. از دستگاه های آبمیوه گیری در مغازه های آبمیوه فروشی، بستنی بندی ها، هتل ها، کافی شاپ ها و بسیاری از مکان ها دیگر برای تهیه آبمیوه طبیعی و تازه استفاده میشود.

 

نکات مهم کسب درآمد با دستگاه آبگیری صنعتی

برای تولیدات مواد خوراکی باید حتما از دستگاه های دارای جنس استیل استفاده کرد. دستگاه های استیل همچنین طول عمر بیشتر و استحکام بیشتری داند.

دستگاه های آبگیری که تفاله ها را قبل از خروج خشک میکنند، راندمان بالاتری دارد. این کار باعث سود آوری اقتصادی بیشتری میشود.

اندازه ، ظرفیت و سرعت دستگاه تعیین کننده بازده و راندمان آن است که باید در زمان خرید دستگاه آبگیری به آنها توجه داشت.

صدا و لرزش دستگاه های آبگیری نیز باهم متفاوت است. و بهتر است دستگاهی تهیه کنید که صدا و لرزش آن تا حد امکان کم باشد.

داشتن تکنولوژی تخلیه ی تفاله ها باعث می شود که آبگیری با این دستگاه ها راحت تر شده. و سرعت دستگاه بالا برود.

و در نهایت مهمترین نکته این است که دستگاه های آبگیری صنعتی انواع مختلفی دارند که شما باید دستگاه مناسب با کسب و کار خود را تهیه کنید.

انواع دستگاه های آبگیری صنعتی

دستگاه های آبگیری صنعتی با توجه به معیار های مختلفی قابل دسته بندی هستند. ما در ادامه بطور کلی به توضیح دستگاه های آبمیوه گیری صنعتی، آب انار گیری، آب گوجه گیری، آبلیمو و آبغوره گیری و دستگاه های آبگیری چند کاره میپردازیم.

 

دستگاه آبمیوه گیری صنعتی

خود دستگاه های آبمیوه گیری نیز بسته به نوع میوه‌ ای که آبگیری می‌کنند مدل های مختلف و عملکرد متفاوتی دارند. البته از هر یک از این دستگاه‌ ها می ‌توان برای آبگیری میوه‌ های مشابه نیز استفاده کرد.

یکی از دستگاه ها آب پرتقال گیری صنعتی است. این دستگاه علاوه بر پرتقال می‌ تواند به منظور آبگیری مرکبات دیگر مانند گریپ فروت، لیمو شیرین و لیمو ترش نیز استفاده شود. و در مدل های ایستاده و رومیزی دیده میشود.

دستگاه آب هویج گیری صنعتی نیز در حقیقت یک دستگاه آبمیوه گیری تک کاره نیست. و شما می‌توانید برای گرفتن آب سیب، کرفس و حتی کیوی نیز از آن استفاده کنید. دستگاه های آب هویج گیری در بستی بندی ها، کافی شاپ ها و آبمیوه فروشی ها کاربرد زیادی دارند.

مشاهده کنید : لیست قیمت دستگاه آبمیوه گیری صنعتی

دستگاه آبگیری صنعتی

دستگاه آب انار گیری

دستگاه آب انار گیری صنعتی بر اساس نحوه عملکرد در دو مدل تولید میشود. مدل اول دستگاه آب انار گیری صنعتی چند کاره می باشد. آب انار گیری چندکاره تنها مخصوص انار نیست. در زمان استفاده از این دستگاه، اپراتور پوست انار ها را گرفته و سپس آنها را در دستگاه میریزد.

در مدل دوم، دستگاه فقط برای آبگیری انار اختصاصی شده است. در این مدل دستگاه های آب انار گیری صنعتی، انار ها را بدون نیاز به پوست گیری درون مخزن دستگاه میریزند. سپس دستگاه انار ها را نصف کرده و با سرعت بالا آبگیری میکند.

یکی از استفاده های رایج دستگاه آب انار گیری برای تولید رب انار است. کافیست آب انار تولیدی برای چند ساعت جوشانده و غلیظ شود. تا یک رب انار سالم و طبیعی به دست آید.

مشاهده کنید : لیست قیمت دستگاه آب انار گیری

 

دستگاه آب گوجه گیری

این دستگاه ها می توانند حجم زیادی گوجه را در مدت زمان کم آبگیری کنند. اغلب این دستگاه ها مثل ماشین لباسشویی عمل کرده و آب و گوشت گوجه را از پوست و تخمه ها جدا می کند. این دستگاه ها گاهی با نام رب گوجه گیری نیز شناخته میشوند. اما برای تولید رب نیاز است پس از گرفتن آب گوجه توسط این دستگاه، آن را بپزیم تا غلیظ شود.

مشاهده کنید : لیست قیمت دستگاه آب گوجه گیری

دستگاه آبلیمو و آبغوره گیری

روند تولید آبلیمو و آبغوره به این صورت است که بعد از شستشو محصولات، آنها را را وارد دستگاه می کنند. در دستگاه، آب و تفاله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از هم جدا گشته. و آبلیمو یا آبغوره طبیعی به صورت محصول خروجی به دست می آید. بهتر است دستگاهی تهیه کنید که هسته های لیمو در آن سالم باقی بماند. چراکه این امر نقش موثری بر خوش طعمی و تلخ نشدن آبلیمو دارد.

مشاهده کنید : لیست قیمت دستگاه آبلیمو و آبغوره گیری

دستگاه آبگیری چند کاره

این مدل دستگاه ها در مقایسه با دستگاه آبگیری تک کاره قابلیت و کاربرد بیشتری دارند. طرزکار این دستگاه ها بدین شکل است که با عوض کردن توری های دستگاه آبگیری چند کاره، می توان به آبگیری محصولات مختلفی پرداخت. دستگاه آبگیری چند کاره میتواند برای آبگیری انگور، لیمو، غوره، انار و زرشک به استفاده شود. عملکرد این دستگاه ها میتواند به صورت پرسی یا چرخشی باشد.

مشاهده کنید : لیست قیمت دستگاه آبگیری چند کاره

 

قیمت دستگاه آبگیری صنعتی

این دستگاه ها با توجه به جنس، برند، ظرفیت و … قیمت های متفاوتی دارد که شما میتوانید قیمت به روز این محصولات را از لینک زیر در وبسایت آی فودز مشاهده کنید.

مشاهده کنید : لیست قیمت دستگاه های آبگیری صنعتی

خرید دستگاه آبگیری صنعتی

خرید دستگاه آبگیری مناسب، نیازمند اطلاعات زیاد و دقت بالاست. مشاوره رایگان و خرید مطمعن و آسان در وبسایت آی فودز به شما کمک میکند که دستگاه مناسب خود را یافته و آن را با مناسب ترین قیمت و کمترین زحمت خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوه خرید با شماره 09919003511 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول :

تفاوت انواع دستگاه های آبگیری صنعتی چیست؟

آبگیری های صنعتی بر اساس عملکرد، محصول، شکل، ظرفیت و …. باهم متفاوت هستند. و در دسته بندی های مختلفی جای میگیرند.

چه محصولاتی را میتوان با دستگاه آبگیری صنعتی، آبگیری کرد؟

با دستگاه های آبگیری صنعتی میتوان طیف گسترده ایی از میوه و سبزیجات را آبگیری نمود.فقط باید از دستگاه آبگیری نوع مناسب محصول استفاده کرد.

ظرفیت تولید دستگاه آبگیری صنعتی چقدر است؟

دستگاه های آبگیری صنعتی در ظرفیت های بسیار متفاوتی طراحی و تولید میشوند.

برای خرید دستگاه آبگیری صنعتی از کجا مشاوره بگیرم؟

برای مشاوره جهت تولید انواع محصولات گوشتی با شمار تلفن 09919003511 تماس بگیرید.

دستگاه آبگیری صنعتی از کجا بخرم؟

مشاوره رایگان و خرید مطمعن در وبسایت آی فودز به شما کمک میکند که دستگاه مناسب خود را یافته و آن را با بهترین قیمت خریداری کنید.