معرفی "آی فودز"

ifoods مخفف عبارت "Industrial Food Science" است که به معنای دانش صنایع غذایی است.

داستان آی فودز

داستان ما از اونجا شروع شد که وقتی یه چیزی در رابطه با صنایع غذایی میخواستیم باید خیلی میگشتیم و اذیت میشدیم تا بتونیم چیزی که میخوایم رو پیدا کنیم! چون خودمون از سال 91 در حوزه صنایع غذایی کار میکردیم و مرتباً با این چالش روبرو بودیم. چالش کسب اطلاعات در حوزه صنایع غذایی! منظورمون از اطلاعات مطالب علمی نیست. منظورمون در حد اطلاعات کوچک هست؛ مثل اینکه فلان ماده اولیه رو کی میفروشه یا اینکه قیمت روز فلان ماده اولیه چقدره؟ یا اینکه فلان دستگاه ظرفیت تولیدش چقدره؟ از این اطلاعات کوچک گرفته تا آخر... اینقدر با این مدل چالش ها مواجه شدیم که تصمیم گرفتیم خودمون دست به کار شیم. نتیجه این کار شد آی فودز، اولین مارکت تخصصی صنایع غذایی ایران.

سبک کاری ما:

سبک کاری آی فودز در دنیا به عنوان مارکت پلیس (Market Place) شناخته شده است. مارکت پلیس در کسب و کارهای اینترنتی به نوعی از کسب و کار گفته می شود که بیش از یک فروشنده در آن فعالیت کنند. وبسایت آمازون بزرگترین مارکت پلیس دنیاست و در آن روزانه میلیون ها کالای متعلق به فروشندگان مختلف به فروش می رسد.

مارکت پلیس های تخصصی آنلاین مثل پاساژهای تخصصی در شهر هستند. مثلاً پاساژ علاءالدین تهران مخصوص موبایل است و هر کس که وارد این پاساژ می شود یک کاری مرتبط با موبایل دارد و به احتمال 99% هر کاری که در رابطه با موبایل داشته باشید در این پاساژ بالاخره کسی هست که بتواند کار شما را به بهترین نجو انجام دهد.

مارکت پلیس آی فودز هم مثل یک پاساژ اینترنتی است که فروشنده هایی که شغل آنها مرتبط با صنایع غذایی است می توانند در آن عضو شده و به فعالیت بپردازند.

محصولات و خدمات آی فودز

انواع تجهیزات صنایع غذایی

انواع ماشین آلات و تجهیزات صنایع غذایی شامل انواع دستگاه های خط تولید و بسته بندی از طریق فروشگاه آی فودز در معرض دید شما قرار دارد.

انواع مواد اولیه صنایع غذایی

آی فودز در تلاش است با فراهم کردن انواع مواد اولیه مورد استفاده در صنایع غذایی، دسترسی شما را به مواد اولیه با اصالت آسان کند.

انواع آموزش های مرتبط با صنایع غذایی

آموزش یکی از عناصر مهم در رشد و تعالی هر کسب و کار است. آی فودز در تلاش است از طریق سامانه آکادمی آی فودز، بستری را برای مربیان و اساتید صنعت غذا فراهم کند تا به راحتی آموزش های خود را در معرض دید کسانی قرار دهند که به آموزشهای آنها نیاز دارند و از این کار کسب درآمد غیرفعال داشته باشند.

مطالب تخصصی مرتبط با صنایع غذایی

کارشناسان تحصیل کرده آی فودز در قسمت تولید محتوا بصورت روزانه، مطالب منحصر به فرد و کاربردی دنیای صنایع غذایی را در وبلاگ آی فودز منتشر می کنند.

پلتفرم نیازمندیهای صنایع غذایی و کشاورزی ایران (اگروفودز)

یکی از قسمت های آی فودز ، پلتفرم جامعی برای ثبت و نمایش آگهی های مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی است. این پلتفرم "اگروفودز" نام دارد. اپلیکیشن اندروید اگروفودز را می تواند از کافه بازار دانلود کرده و به نیازمندیهای صنایع غذایی و کشاورزی ایران دسترسی داشته باشید.

چشم انداز آی فودز

ما در آی فودز سعی داریم به مرور هر آنچه مرتبط با صنایع غذایی مورد نیاز باشد را در دسترس مخاطبان و همکاران عزیزمان قرار دهیم. چشم انداز اصلی ما این است که بتوانیم بستری مرجع برای دریافت اطلاعات درست در رابطه با شاخه های مختلف صنایع غذایی در اختیار شما قرار دهیم. همچنین بتوانیم تهیه محصولات و خدمات مرتبط با صنایع غذایی را برای شما به آسانی چند کلیک درآوریم. امیدواریم با بهبود روز افزون بتوانیم لذت یک خرید امن و آسان را برای هم صنف های خودمان در صنعت پر افتخار غذای کشور فراهم آوریم.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.