معرفی آی فودز:

آی فودز نام تجاری کسب و کاری است که بصورت اختصاصی در جهت ارائه محصولات و خدمات مرتبط با صنایع غذایی فعالیت میکند.

داستان آی فودز :

داستان ما از اونجا شروع شد که وقتی یه چیزی در رابطه با صنایع غذایی میخواستیم باید خیلی میگشتیم و اذیت میشدیم تا بتونیم چیزی که میخوایم رو پیدا کنیم! چون خودمون از سال 91 در حوزه صنایع غذایی کار میکردیم و مرتباً با این چالش روبرو بودیم. چالش کسب اطلاعات در حوزه صنایع غذایی!

منظورمون از اطلاعات مطالب علمی نیست. منظورمون در حد اطلاعات کوچک هست؛ مثل اینکه فلان ماده اولیه رو کی میفروشه یا اینکه قیمت روز فلان ماده اولیه چقدره؟ یا اینکه فلان دستگاه ظرفیت تولیدش چقدره؟ از این اطلاعات کوچک گرفته تا آخر…

اینقدر با این مدل چالش ها مواجه شدیم که تصمیم گرفتیم خودمون دست به کار شیم. نتیجه این کار شد آی فودز، اولین مارکت تخصصی صنایع غذایی ایران.

سبک کاری ما:

سبک کاری آی فودز در دنیا به عنوان مارکت پلیس (Market Place) شناخته شده است. مارکت پلیس در کسب و کارهای اینترنتی به نوعی از کسب و کار گفته می شود که بیش از یک فروشنده در آن فعالیت کنند. وبسایت آمازون بزرگترین مارکت پلیس دنیاست و در آن روزانه میلیون ها کالای متعلق به فروشندگان مختلف به فروش می رسد.

مارکت پلیس های تخصصی آنلاین مثل پاساژهای تخصصی در شهر هستند. مثلاً پاساژ علاءالدین تهران مخصوص موبایل است و هر کس که وارد این پاساژ می شود یک کاری مرتبط با موبایل دارد و به احتمال 99% هر کاری که در رابطه با موبایل داشته باشید در این پاساژ بالاخره کسی هست که بتواند کار شما را به بهترین نجو انجام دهد.

مارکت پلیس آی فودز هم مثل یک پاساژ اینترنتی است که فروشنده هایی که شغل آنها مرتبط با صنایع غذایی است می توانند در آن عضو شده و به فعالیت بپردازند.

محصولات و خدمات:

در حال حاضر محصولات و خدماتی که بر بستر آی فودز ارائه می شوند شامل 4 گروه می شوند:

اول: انواع تجهیزات صنایع غذایی

دوم: انواع مواد اولیه صنایع غذایی

سوم: انواع آموزش های مرتبط با صنایع غذایی شامل کتابهای الکترونیک، دوره های آموزشی آنلاین و….

چهارم: مطالب تخصصی مرتبط با صنایع غذایی که در مجله آی فودز منتشر می گردد.

چشم انداز:

ما در آی فودز سعی داریم به مرور هر آنچه مرتبط با صنایع غذایی مورد نیاز باشد را در دسترس مخاطبان و همکاران عزیزمان قرار دهیم.

چشم انداز اصلی ما این است که بتوانیم بستری مرجع برای دریافت اطلاعات درست در رابطه با شاخه های مختلف صنایع غذایی در اختیار شما قرار دهیم. همچنین بتوانیم تهیه محصولات و خدمات مرتبط با صنایع غذایی را برای شما به آسانی چند کلیک درآوریم.

امیدواریم با بهبود روز افزون بتوانیم لذت یک خرید امن و آسان را برای هم صنف های خودمان در صنعت پر افتخار غذای کشور فراهم آوریم.